Apple випустила свою власну систему штучного інтелекту під назвою Ajaх

  • 20 июля, 05:12
  • 3774
  • 0

За інформацією від Bloomberg, Apple презентувала свою нову систему генеративного штучного інтелекту під назвою "Ajax". Ця система здатна створювати тексти, зображення, аудіо і відео на основі природної мови.

Apple розробила систему на основі Apple GPT — потужної нейронної мережі, яка навчалась на великій кількості різноманітних даних.

Ajax — це інноваційна система, призначена для творчого та універсального використання користувачами, які мають потребу генерувати контент для різних цілей, включаючи розваги, освіту, дослідження та бізнес. Користувачі можуть зручно отримувати доступ до Ajax через веб-інтерфейс або мобільний додаток та вказувати бажаний формат, стиль і тему виводу.

Apple заявляє, що Ajax випереджає свої конкуренти за якістю, різноманітністю та швидкістю. Крім того, компанія акцентує на етичному та відповідальному підході при створенні Ajax, враховуючи конфіденційність, безпеку та справедливість.

На даний момент, Ajax знаходиться у стадії бета-тестування і доступний обраним користувачам. Apple має намір запустити систему для широкого загалу користувачів пізніше цього року через платну підписку.


Теги: ai ші
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все