Браузер від Microsoft отримав унікальну функцію, якої немає в Chrome

  • 30 марта, 08:19
  • 3785
  • 0

Веббраузер Microsoft Edge отримав нову функцію, що дозволяє користувачам наближувати зображення, аби роздивитися їх детальніше, не відкриваючи їх у новій вкладці.

У браузері Microsoft Edge тепер можна збільшити будь-яке зображення, не завантажуючи його на свій ПК і не відкриваючи його у новій вкладці. Для цього достатньо натиснути на зображення правою кнопкою миші і обрати функцію «Збільшити зображення» («Magnify Image»). Також скористатися функцією можна, двічі натиснувши клавішу Ctrl, пише Windows Latest.

Після того, як інструмент буде активовано, користувач побачить окреме підвікно, у якому можна буде масштабувати деталізоване зображення з високою роздільною здатністю.

У функції є кілька недоліків. Зокрема, зображення неможливо збільшувати нескінченно. Після кількох масштабувань Edge скидає зображення до початкового розміру. Крім цього, масштабувати за допомогою прокручування не можна.

Утім, цей інструмент для браузера є унікальним. Конкуренти Edge надають змогу масштабувати зображення після його відкриття в іншій вкладці.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий