Клієнти платитимуть за результат, а не за команду – які у «EPAM Україна» плани на найближчий рік

  • 27 апреля, 09:14
  • 2776
  • 0

Керівник українського офісу IT-компанії EPAM Степан Мітіш розповів про плани на найближчий рік. Насамперед це – втриматись і за можливості вирости навіть попри війну й на тлі того, що обсяги IT-експорту у 2023 році впали на 8,5%. 

Про це й не тільки Мітіш розповів в інтерв’ю для MC.today. Обговорили, зокрема, те, як компанія пройшла ковідні часи, приймає та долає виклики воєнного часу, а ще – правила антикризового менеджменту.

Отже, про плани. За словами Степана, місія EPAM – допомагати клієнтам попри все.

«Щоб клієнти розуміли, чому вони мають замовляти послуги в Україні, коли тут триває війна, українські команди повинні мати конкурентні переваги. Нам здається, що ключ до цього – опанувати технологію штучного інтелекту краще за інших», – поділився Мітіш.

Він прагне, щоб клієнти були готові працювати з EPAM завдяки високим показникам якості та ефективності, які вона демонструє. Для цього компанія пропонуватиме рішення, у яких клієнти платитимуть за результат, а не за команду.

На думку Мітіша, у такий спосіб можна «посунути» воєнні ризики на другий план, адже клієнту не потрібно буде платити, якщо він не побачить конкретний результат.

«Для обох цілей дуже важливий емоційний та моральний стан наших людей. Повномасштабна війна триває вже третій рік і багато хто виснажений через стрес. EPAM приділяє багато уваги цьому напряму: проводить спеціалізовані івенти, надає можливість користуватись послугами психолога й коуча», – пояснив Степан.

Навіть попри війну у компанії є плани інвестувати в розвиток молодих спеціалістів. Із цією метою, наприклад, розширили перелік безплатних можливостей із профорієнтації для школярів та базові курси для студентів, а також навчальних програм для ветеранів, що повертаються до цивільного життя, та тих, хто збирається світчнутись.

«Цього року ми плануємо збільшити кількість студентів у 2-3 рази. Бо війна рано чи пізно закінчиться, а якщо ми не будемо спонукати до розвитку талановитих людей, то за 3-5 років можемо залишитися із суттєвим дефіцитом фахівців», – підбив підсумок Мітіш.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все