Компанія Recorded Future виділить понад $23 млн для української кібербезпеки

  • 19 декабря, 09:34
  • 3778
  • 0

Відома кібербезпекова компанія Recorded Future виділить понад $23 млн на захист України від російських атак у 2024 році. Про це повідомили в Мінцифри.

«Під час війни важливо захистити критичну інфраструктуру від військової та кіберагресії з боку росії, а інструменти Recorded Future допомагають виявляти та реагувати на кібератаки на ранніх стадіях», — пишуть у міністерстві.

Recorded Future — одна із найбільших світових компаній, які займаються розвідувально-аналітичною роботою та кібербезпекою.

Вона співпрацює із 16 українськими державними органами, серед яких — Мінцифра, Держспецзв’язку, ГУР, СБУ, Міноборони, Генпрокуратура та Кіберполіція.

Recorded Future з початку повномасштабної війни допомагає Україні, зокрема надала розвідувальні дані для захисту критичної інфраструктури України, допомагала в розслідуванні воєнних злочинів росіян та відкрила доступ до програмної платформи Intelligence Cloud.

Загалом за 2023 рік компанія інвестувала в допомогу Україні понад $20 млн.

У жовтні 2022 року Recorded Future вирішила розширити український офіс – план до 2025 року становить 100 людей у локальній команді. 


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все