MacPaw випустила бета-версію маркетплейса Setapp Mobile для ЄС – що відомо

  • 15 мая, 14:01
  • 1023
  • 0

Українська IT-компанія MacPaw запустила в бета-версії свій новий маркетплейс Setapp Mobile, розрахований на користувачів із країн Європейського Союзу, повідомив Lead Product Manager у Setapp Микола Савін. Це магазин застосунків, створення якого стало можливим після оновлення політики Apple в ЄС. 

Про запуск продукту розповіли, зокрема, в соцмережах. 

Відомо, що це один із перших сторонніх маркетплейсів, який пропонує застосунки для iOS в країнах ЄС. Скористатися ним поки що можна тільки за запрошенням та за умов виконання низки умов. Так, доступ надається користувачам, що фізично перебувають на території Євросоюзу та якщо їхні Apple ID зареєстровані в одній із держав-членів ЄС. Також є і технічні вимоги – маркетплейс працює на пристроях, що мають версію iOS від покоління 17.4.

«Підхід Setapp Mobile, заснований на підписці, відкриває захопливий новий спосіб використання iPhone, де ви можете взаємодіяти з низкою програм без обмеження у функціоналі, а також без реклами, вимог щодо оновлення та супутніх покупок», – характеризують маркетплейс оглядачі видання The Verge, які мали можливість оцінити його в ранньому доступі.

Водночас вони припускають, що продукт може найбільше зацікавити насамперед досвідчених користувачів, на які він, ймовірно, й орієнтується.

Журналісти відзначили, що завантажування застосунків через Setapp Mobile – не найпростіший процес. За їхніми словами, потрібно відкрити обліковий запис Setapp у браузері, перейти до розділу з програмами, потім – за посиланням, яке відкриває iOS App Store, і тільки після цього завантажити програмне забезпечення. Потім потрібно повернутися до свого облікового запису та активувати його. Оглядачі припустили, що це може бути частиною стратегії Apple щодо обмеження кількості покупок поза межами власного магазину застосунків.

Водночас підписка на маркетплейс дає змогу завантажувати з нього скільки завгодно програм для iPhone без покупок у програмі чи прихованих платежів. Поточна бета-версія безплатна для всіх, хто зареєструвався в списку очікування, тоді як повна версія стягуватиме плату за підписку.

Як працює та що пропонує Setapp Mobile

Встановлення Setapp Mobile відбувається за тією ж схемою, що й AltStore PAL, та передбачає низку екранних взаємодій, які можуть видатися повторюваними. Проте недосвідченим користувачам не варто хвилюватися – Setapp містить ілюстровані покрокові інструкції. А от після завантаження маркетплейсу взаємодія з ним, як пишуть оглядачі, доволі нативна. У магазині Setapp Mobile програми відображаються як основний список без вкладок категорій чи рекомендацій.

У версії, яку протестували в The Verge, доступні тринадцять високоякісних та функціональних програм: Focused Work, CleanMyPhone, SideNotes, Itemlist, Taskheat, MonAI, Mindr, NeatNook, Subjects, BasicBeauty, Optika, Downie та ClearVPN. На запит видання в MacPaw повідомили, що після запуску відкритої бета-версії пізніше влітку доступними стануть більш як 30 програм.

Зазначається, що ціноутворення матиме важливе місце в стратегії Setapp Mobile, але MacPaw ще не визначилась із платою за підписку. Наразі версія для macOS коштує $9,99 на місяць, а пакет для macOS та iOS – $12,49, пише видання.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий