Meta працює над розробкою штучного інтелекту нового покоління

  • 11 сентября, 06:01
  • 3750
  • 0

Meta розробляє ші нового покоління та планує застосувати вдосконалені алгоритми для завоювання лідерської позиції на ринку в найближчі роки, повідомляє видання Wall Street Journal.

Згідно з деякими джерелами, Meta має плани розпочати навчання нової системи штучного інтелекту, яка відома як "Велика мовна модель," на початку 2024 року. Ці плани становлять частину ініціативи генерального директора компанії, Марка Цукерберга, щоб підтвердити позицію Meta, як провідного гравця у сфері штучного інтелекту.

Додатково, відомо, що Цукерберг настоює на тому, щоб нова система мала відкритий вихідний код, що дозволить стороннім компаніям використовувати її для розробки інструментів, що базуються на штучному інтелекті.

Цей крок виникає на фоні росту обговорень у законодавчих органах у всьому світі щодо регулювання штучного інтелекту та мінімізації потенційних ризиків після виникнення питань щодо використання генеративного штучного інтелекту, такого як ChatGPT, в різних сферах.

Генеральний директор OpenAI, компанії, яка розробила ChatGPT, закликав Конгрес Сполучених Штатів вживати регулюючих заходів щодо штучного інтелекту. Сенатори США проводять конфіденційні брифінги з цієї теми, і також Європейський Союз готує історичний закон, що стосується регулювання використання штучного інтелекту.

Деталі щодо обмежень та регуляцій штучного інтелекту висвітлені у матеріалі РБК-Україна.


Теги: ai ші
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все