Не заряджайте телефон вище цього відсотка: зіпсуєте батарею

  • 26 марта, 13:39
  • 3766
  • 0

Зазначимо, що в більшості сучасних телефонів використовуються літій-іонні накопичувачі заряду. Такі батареї розраховані на приблизно тисячу циклів заряджання-розряджання, після чого їх треба замінювати.


Саме від правильності експлуатації залежить те, як довго буде акумулятор тримати заряд. Надамо кілька цінних порад про те, як заряджати смартфон, щоб не зіпсувати батарею:

  1. Насамперед, важливо знати, як часто заряджати смартфон. Фахівцями рекомендується протягом дня робити це кілька разів: оптимально додавати по 10-20 відсотків заряду, але при цьому в жодному разі не давати накопичувачу енергії розряджатися повністю.
  2. Термін життя батареї критично залежить від того, на скільки відсотків заряджати смартфон його власнику. Є чіткі поради експертів з цього питання. Річ у тім, що якщо заряджати телефон до 100 відсотків, то структура акумулятора зруйнується значно швидше, ніж треба. Бажано тримати рівень заряду мобільного пристрою не нижче показника в 20 відсотків, при цьому не піднімаючи вище 80. Якщо дотримуватися цього золотого правила, то батарея довше вам прослужить, оскільки не буде такої перенапруги, як під час повної зарядки. Ось просте пояснення, чому краще заряджати телефон до 80 відсотків.

Є ще дуже важливий нюанс щодо зарядки телефонів, про який не варто забувати. Відповідь на запитання, чи можна залишати телефон на зарядці після 100 відсотків, цілком очевидна. Після повного заряджання смартфона вона припиняється, але з часом він знову трохи розряджається і процес поновлюється. Через це батарея буде деградувати в прискореному режимі.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий