OPPO працює над власним мобільним чипсетом

  • 18 февраля, 17:45
  • 3641
  • 0

Як відомо, всього три виробники смартфонів розробляють власні чипсети – Samsung, Apple та Huawei. Xiaomi намагалася теж приєднатися і навіть випустила один чип Surge S1. Але на цьому її експерименти закінчилися. Раніше була згадка, що компанія OPPO працює над власним чипсетом OPPO M1. Однак, в результаті це був співпроцесор для оптимізації живлення на смартфонах компанії. Але тепер здається, що китайська компанія готова до виходу на ринок мобільних чипсетів.

Звіти показують, що помічник генерального директора поділився внутрішньою запискою для всіх співробітників, яка розкриває «План Маріана» для чипів власної розробки. В листопаді 2019, компанія згадала «План Маріана» у внутрішніх документах. Було відзначено, що проект отримав внесок і підтримку від технічного комітету OPPO TMG, який був створений за місяць до цього.

Чан Йен (Chan Yen) очолює технічний комітет, а також відділ чипових платформ компанії. Цікаво, що раніше він працював технічним директором у Qualcomm, провідному виробнику мобільних чипсетів. Генеральний директор компанії Чен Йонмін (Chen Yongming) заявив, що в найближчі три роки компанія інвестує близько ¥ 50 млрд в дослідження і розробки.


Теги: oppo
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий