Сайт фонду "Таблеточки" зламали хакери

  • 3 июня, 12:15
  • 4004
  • 0

Невідомі зламали сайт благодійного фонду "Таблеточки" у вівторок ввечері, повідомляє 24tv.ua. Наразі ресурс вимушено відключили від хостингу, задля захисту користувацьких даних. Робота над відновленням роботи сайту триває.

Про атаку повідомила засновниця фонду Ольга Кудиненко у своєму фейсбуці. Вона зазначила, що доступ до сайту було відключено оперативно, одразу ж після того, як фахівці зафіксували атаку.

Зазначається, що наразі технічні партнери фонду працюють над з'ясуванням способу, завдяки якому, зловмисникам вдалося зламали сайт, до чого вони отримали доступ і що саме вони зробили та в яких обсягах.

Ми будемо інформувати всіх, як тільки у нас з'являться відповіді. Технічні партнери фонду працюють над тим, щоб якомога швидше відновити роботу сайту в повному обсязі. Сайти фонду зараз не працюють. Ми їх відключили, щоб захистити користувачів,– наголосила засновниця фонду.

Вона також додала, що наразі фахівцям вдалося виявити шкідливий код та отримати реєстр всіх змін та операцій, що відбулися на сайті в період атаки.

Ця атака на нас – це атака і на онкохворих дітей. Ми розуміємо всю серйозність ситуації і докладемо всіх зусиль, щоб усунути всі технічні уразливості й підняти захист сайту і даних на ще більш високий рівень,– додала Кудиненко.

Що відомо про фонд "Таблеточки"?Це міжнародний благодійний фонд, який захищає інтереси дітей з онкогематологічними захворюваннями в Україні. Фонд заснований волонтерами в 2011 році. Цікаво, що сайт використовує систему захисту від хакерських атак Cloudflare, а у самому фонді зазначили, що восени 2019 року сайт пройшов аудит на вразливість до атак – тоді ніяких критичних вразливостей перевірка не показала.


Теги: хакери
Banner
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий