Штучний інтелект робить порно знімки профілів у соцмережах: справу розслідує кіберполіція 

  • 26 сентября, 06:11
  • 3855
  • 0

Нейромережі створюють фотографії порнографічного характеру з використанням реальних людей, а потім ці фотографії без дозволу розповсюджуються. Це викликало шок серед жінок, які впізнали себе на таких фотографіях. Подібні ситуації зараз мають місце в усьому світі, як зазначено в матеріалі BBC.

Постраждалою в цьому випадку стала відома співачка, а також неповнолітні особи. Процес створення зображень включав використання звичайних фотографій жінок, які були одягнені, і більшість цих зображень було взято з їхніх відкритих профілів в соціальних мережах. Потім нейронна мережа, яка генерує уявні зображення людей без одягу, обробляла ці фотографії, створюючи "голі" зображення. В Іспанії жертвами цієї ситуації стали декілька десятків дівчат лише в одному невеликому містечку. Це дає підстави вважати, що в інших частинах світу може бути сотні, тисячі або навіть десятки тисяч потенційних жертв.

Поліція в Іспанії розслідує цей випадок, намагаючись встановити осіб, які могли бути причетні до створення цих зображень. Важливо відзначити, що будь-яка нейронна мережа не має самосвідомості та не може діяти самостійно.

Серед постраждалих дівчат, які стали жертвами такого "жарту" нейромережі, були неповнолітні особи. Батьки активно створюють групи підтримки і захищають своїх дітей від негативних проявів у мережі, оскільки їхні діти, навіть проти їхньої волі, потрапили у підроблені фотосесії.


Теги: ai ші
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все