SoftServe збирає ІТ-спільноту в укриттях: у 8 українських містах пройдуть технічні події

 • 15 июля, 07:58
 • 4021
 • 0

SoftServe, найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, запускає серію заходів в укриттях під назвою «SoftServe Underground». Вони відбудуться у 8 містах України. Всі події безкоштовні, потрапити на них можна за попередньою реєстрацією.

Заходи допоможуть фахівцям познайомитися з локальними ІТ-ком’юніті, що особливо важливо спеціалістам, які переїхали з інших міст. При цьому вони також зможуть почути доповіді від експертів на різні технічні теми:

 1. останні новини DevOps, Back-end та Front-end

 2. особливості мов програмування Ruby, Java та інших

 3. коротко і по суті про Robotics, Big Data, Data Science,

 4. як побудувати довіру з клієнтом: поради продакт менеджера

Учасники також дізнаються  про останні інновації у світі технологій та волонтерські проекти для урядових структур і громадських організацій, над якими працюють експерти SoftServe в час війни.

Перший захід відбудеться в Дніпрі вже 19-го липня і пройде ще у 7 містах України:

 1. 29.07 – Івано-Франківськ

 2. 30.07 – Чернівці

 3. 04.08 – Київ

 4. 04.08 – Львів

 5. 06.08 – Рівне

 6. 12.08 – Вінниця

 7. 26.08 – Ужгород

«З моменту повномасштабного вторгнення багато фахівців були вимушені переїхати в інші міста та шукати в них можливості для професійного розвитку. Все більше наших колег говорили про потребу відновити заходи, на яких можна обмінюватися експертизою та знайомитися з новими фахівцями. Ми вирішили допомогти їм в цьому та влаштувати серію безпечних заходів в укриттях», - коментує Анастасія Фролова, Country Manager Ukraine, SoftServe

Окрім обміну технічною експертизою та нетворкінгу, учасники зможуть неформально поспілкуватися після заходу, а також підтримати соціальні та благодійні ініціативи БФ «Відкриті очі», який регулярно передає гуманітарну та військову допомогу в гарячі точки.


Теги: softserve події
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи