ІТ-компанія SoftServe впроваджує генеративний штучний інтелект у роботу своїх команд на клієнтських проєктах, розповіла компанія. Завдяки цьому очікується значне підвищення продуктивності розробників і пришвидшення розробки програмного забезпечення.
- Внутрішнє дослідження SoftServe показало, що ШІ-інструменти можуть збільшити продуктивність розробницьких команд до 45% і скоротити час розробки проєктів на 30%
- Наразі ШІ використовується на дев’яти пілотних проєктах для клієнтів із різних галузей, зокрема з фінансового сектора, промислового виробництва та ритейлу.
- Команди готувалися до нового підходу роботи протягом 1-2 тижнів, проходячи спеціальні тренінги з використання ШІ-інструментів.
- Перші результати демонстрували позитивну динаміку. Час розробки програмного забезпечення скорочений на 20%, Quality Control — на 25%, Test Automation — на 20%, створення технічної документації — на 17%
- SoftServe використовує такі ШІ-інструменти: GitHub Copilot, CodeWhisperer і Duet AI для програмування, ChatGPT, MS Copilot 365 для роботи з текстом, а також NEO Platform, корпоративну вебплатформу на основі ШІ.
Окрім того, компанія розробляє ШІ помічників для окремих спеціалізацій. Помічник для архітекторів програмного забезпечення допомагає працювати з документацією та стратегуванням проєктів, автоматизує та вдосконалює ці процеси, підвищуючи продуктивність архітекторів до 30%.
До кінця року в компанії планують масштабувати використання генеративного ШІ і водночас продовжать досліджувати нові інструменти та формати.
Про SoftServe
SoftServe працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Понад 11 000 співробітників працюють у більш як 50 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапура.
Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (США) Компанія працює над понад 900 активними проєктами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС та Азії.
Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та інші. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure, NVIDIA та інших великих технологічних компаній.
0 комментариев
Добавить комментарий