The New York Times має намір подати позов проти OpenAI

  • 18 августа, 19:30
  • 3738
  • 0

Протягом кількох тижнів The New York Times і розробник ChatGPT вели інтенсивні переговори про укладення ліцензійної угоди, в межах якої OpenAI мала б платити Times за використання її матеріалів у інструментах штучного інтелекту. Проте дискусії стали настільки конфліктними, що газета розглядає можливість подання позову до суду, про це повідомляє NPR.Особи, які підтвердили можливий позов, бажають залишитися анонімними, оскільки не мають права говорити про це публічно.

Позов газети The New York Times проти OpenAI може стати одним із найважливіших судових процесів щодо захисту авторських прав в епоху генеративного штучного інтелекту.

Найбільше занепокоєння у The Times викликає той факт, що ChatGPT, в певному розумінні, стає прямим конкурентом газети, створюючи текст, що відповідає на запитання на основі оригінальних репортажів і текстів співробітників газети. Крім того, з впровадженням штучного інтелекту в Bing, потреба відвідувати веб-сайт газети значно зменшується, повідомив один із учасників переговорів.


Теги: ai ші
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все