У США засуджений випадково «злив» правоохоронцям дані про статки. Він втратив $54 млн

  • 4 ноября, 07:01
  • 3843
  • 0

У США засуджений випадково «злив» правоохоронцям дані про статки. Він втратив $54 млн


Правоохоронці дізналися, що наркоторговець приховав 30 000 ETH із його телефонних розмов 

Прокуратура США звернулась до суду із позовом про конфіскацію криптовалюти на суму 54 мільйони доларів у раніше засудженого за торгівлю наркотиками Крістофера Кастеллуццо. Правоохоронці дізналися, про те що наркоторговець приховав 30 000 ETH, із його телефонних розмов.

Кастеллуццо нині відбуває 20-річне тюремне покарання у федеральній в’язниці Нью-Джерсі за розповсюдження наркотиків. Він розповідав своїм спільникам телефоном як планує ухилитися від сплати податків і вивести 30 000 ETH за межі США, йдеться у пресрелізі Мін’юсту США.

Чоловік не знав, що його розмови прослуховували співробітники Федерального бюро розслідувань (ФБР).

За даними правоохоронців, Кастеллуццо разом зі спільниками у 2010-2015 роках домовився про продаж різних наркотиків. Приблизно у 2013 році вони почали продавати психотропні речовини на сайтах даркнета в обмін на біткоїни.

Згодом Кастеллуццо використав частину BTC, зароблених ним на продажі наркотиків, для купівлі 30 000 ETH, які сьогодні коштують приблизно 54 мільйони доларів.

Прокуратура США вимагає конфіскації всієї криптовалюти, яку злочинець отримав від продажу наркотиків. До винесення рішення судом ФБР тимчасово конфіскувало активи.

«Громадянський позов, який ми подали, спрямований на повернення мільйонів доларів у криптовалюті, які відповідач, ймовірно, отримав від продажу наркотиків», – цитує заяву прокурора США Філіпа Р. Селлінджера американський Мін’юст.0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все