Angel One Fund проінвестував у шість українських стартапів — середній чек від $50 000 до $300 000

  • 28 июня, 07:22
  • 3868
  • 0

Ангельський венчурний фонд Angel One Fund за пів року проінвестував у шість українських defense-tech і dual-use tech стартапів у межах синдикативних угод. Середній чек інвестицій склав від $50 000 до $300 000, повідомили у фонді.

  1. За словами керівного партнера Angel One Івана Петренка, фонд не може інвестувати напряму в defence tech стартапи через внутрішні політики, тож виступає посередником між приватними інвесторами, які шукають і хочуть проінвестувати кошти в український defense-tech, та такими стартапами.
  2. Команда фонду шукає, робить оцінку стартапів і комунікує з потенційно зацікавленими інвесторами, а після укладання угод продовжує супроводжувати ці стартапи, повідомив Петренко.

Також він додав, що Angel One Fund нещодавно підняв новий раунд інвестицій розміром $1 млн. Зібрану суму почнуть інвестувати з червня 2024 року. Як і до цього, фонд виступатиме як Generalist Fund і шукатиме українські стартапи на стадії pre-seed і seed із будь-яких галузей.

Серед стартапів, які отримали інвестиції, є Swarmer, Mantis Analytics і Buntar Aerospace.

  1. Swarmer трансформує проведення операцій з роями дронів, роблячи їх ефективнішими та результативними. Swarmer революціонізує використання дронів, завдяки технологіям на базі ШІ, включаючи ПЗ для управління роєм дронів, «Control Center» для виконання бойових задач та технологію «AI Co-pilot.» Бачення Swarmer полягає в тому, щоб створити систему, яка надає людям можливість автономно керувати зграями БпЛА, надаючи підтримку військовим операціям, мінімізуючи людський ризик у найскладніших умовах. Стартап заснували Сергій Купрієнко та Алекс Фінк у травні 2023 року.
  2. Mantis Analytics допомагає організаціям виявляти ризики в реальному часі та убезпечувати зростання за допомогою ШІ. ШІ-платформа надає ситуаційну обізнаність щодо активів компанії, забезпечуючи їхній захист і швидке реагування на кризи. Команда засновників складається з CEO Максима Терещенка, технічного директора та експерта в ML та Big Data Остапа Вихопня і відповідального за індустріальну експертизу Антона Тарасюка.
  3. Buntar Aerospace — український оборонний стартап, який створює розвідувальний БпАК Buntar One та Buntar Copilot — software для планування та виконання розвідувальних місій. Заснований у серпні 2023 року Іваном Кауновим, Катериною Безсудною та Богданом Сасом. Команда зосередилася на проблемі пошкодження та втрати БпЛА під час розвідувальних місій і розробила комплексне рішення, яке включає окремі software та hardware продукти.

Що відомо про фонд

Angel One Fund — ангельський венчурний фонд, який інвестує в українські стартапи й допомагає розвивати стартап-культуру в Україні. Фонд надає стартовий капітал на етапах pre-seed і seed для масштабування стартапів на основі технологій, інновацій та інтелектуальної власності, розроблених українськими засновниками.

Angel One створений у 2022 році фундацією Українського католицького університету, з власним капіталом у розмірі $1,5 млн і наразі продовжує кампанію зі збору коштів.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий