Apple може використати штучний інтелект від OpenAI у iOS 18

  • 13 мая, 14:00
  • 781
  • 0

Apple наближається до укладення угоди з OpenAI, щоб встановити штучний інтелект компанії на iPhone. Це частина ширшого прагнення впровадити ШІ у свої пристрої, пише Bloomberg із посиланням на людей, знайомих із цим питанням.

Йдеться, що функції ChatGPT можуть з’явитися вже в наступній операційній системі — iOS 18, сторони ніби вже завершують узгодження умов.

Ця угода дозволить Apple запропонувати популярного чатбота в рамках низки нових ШІ-функцій, які компанія планує анонсувати в червні — на Всесвітній конференції розробників. Очікується, що Apple «зробить фурор у світі ШІ». 

Але поки немає гарантій, що про угоду оголосять найближчим часом.

Нову операційну систему мають презентувати на саміті WWDC’24 10 червня.

Що відомо

Ходили чутки, що Apple також вела перемовини з Google, щоб інтегрувати Gemini в продукти iPhone. І, як зараз пише Bloomberg, перемовини досі тривають.

Компанія  згорнула проєкт зі створення безпілотного автомобіля та інші проєкти, щоб зосередитися на роботі над штучним інтелектом. Бо ж, як відомо, поки Apple відстають від конкурентів у цьому напрямку.

У квітні розробник iPhone випустив серію нових моделей штучного інтелекту, що оптимізовані для роботи на пристроях компанії. Серія з чотирьох маленьких мовних моделей під назвою OpenELM за даними компанії, ефективно виконує завдання, пов’язані з текстом, наприклад, написанням електронних листів.

Раніше компанія презентувала MLX, фреймворк машинного навчання, оптимізований для Apple Silicon, а також моделі для редагування зображень (MGIE) і навігації на смартфонах (Ferret-UI).

Хоча Apple вже випускала інші моделі ШІ, вони не пропонують основних, базових моделей, як їхні конкуренти, ходять чутки, що компанія зверталася до Google та OpenAI, щоб додати їхні ШІ-моделі до своїх пристроїв.

Apple Inc. уклала угоду з OpenAI про використання технології стартапу в iPhone, що є частиною більш широкого прагнення впровадити функції штучного інтелекту у свої пристрої.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все