Безплатна програма від Google. Українці зможуть навчитися створювати продукти на основі ШІ

  • 30 января, 12:02
  • 3740
  • 0

Ця ініціатива створена з метою допомогти українцям отримати практичний досвід роботи з ШІ, використовуючи доступні рішення від Google, та отримати сертифікацію.

Що відомо про програму

Програма «Розвивайте кар’єру із Google Cloud: AI & Data» триватиме 6 тижнів – з 13 лютого по 31 березня 2024 року. У компанії зазначили, що навчання проходитиме онлайн, кожен учасник зможе обрати зручний темп та час, адже матиме доступ до всіх матеріалів, а також записів вебінарів упродовж усього періоду.

Під час програми учасники отримають теоретичні знання про хмарні технології та практичний досвід створення невеликих проєктів на основі штучного інтелекту. По завершенню програми найбільш активні учасники отримають можливість скласти сертифікаційний іспит Google Cloud.

Програма буде корисною для Junior та Middle розробників з досвідом у програмуванні, які цікавляться використанням Google Cloud, але ще не вивчили всі можливості платформи.

А також для нетехнічних фахівців, тяк-от бізнес-аналітики, продуктові менеджери, проєктні менеджери та маркетологи, які хочуть спростити свою роботу з обробкою великих обсягів даних.

Google реалізує цю програму за підтримки експертів WiseIT, ZenCore та фахівців Google.

Як зареєструватися на програму від Google

Зареєструватися для участі можна за цим посиланням. Після завершення реєстрації ви отримаєте електронний лист з інструкцією щодо подальших дій, разом з інформацією про вебінари з експертами з хмарних технологій.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий