Бізнес на $3 млн. Жінка звільнилася з високооплачуваної роботи заради TikTok-блогу

  • 18 ноября, 07:01
  • 3798
  • 0

Бізнес на $3 млн. Жінка звільнилася з високооплачуваної роботи заради TikTok-блогу

дівчина у синій сукні на фоні великого екрануСпочатку дівчина просто хотіла допомогти колегам, а потім це переросло в бізнес

Жінка пішла з високооплачуваної роботи, щоб більше часу приділяти своєму блогу в TikTok. Ризик виявився виправданим, тому що бізнес у соцмережі тепер їй приносить мільйони.

У 2016 році Вівіан Ту почала працювати трейдером у найбільшому банку США JP Morgan. Після кількох років там вона відчула себе недооціненою, тому звільнилась. Напевно, вона навіть не думала, як життя зміниться за кілька років після цього. Свою історію блогерка розповіла Business Insider.

Вівіан поділилася, що згодом влаштувалася в BuzzFeed та працювала з партнерами компанії. Та, крім робочого спілкування з клієнтами, колеги їй ставили багато питань від щодо фінансів, страховки тощо.

«Я отримала стільки подібних запитань, що вирішила викласти цю інформацію в мережі. І це не через бажання стати інфлюенсеркою, просто вважала, що це цікавий спосіб допомогти колегам», – пояснила жінка.

Читайте також: До $30 тис. за проєкт. Дівчина заробила понад мільйон доларів на фільтрах для соцмереж

Перше відео не було особливим, але з нього все почалось

Жінка поділилася, що опублікувала перше відео в TikTok 1 січня 2021 року, і воно стало вірусним. Завдяки цьому на неї підписалось 100 тис. користувачів лише за тиждень. Хоча, на думку самої Вівіан, ролик не був особливим.

Вона сказала у відео, що не має схем збагачення, але може допомогти поводитися з фінансами.

@yourrichbff Welcome to #richtok, kids! #financetok #budgettok #fyp #Welcome2021 #RareAesthetic ♬ Rich Girl – Daryl Hall & John Oates

Згодом вона почала заробляти як блогер, зокрема на рекламі в TikTok та інших соцмережах. А зараз Вівіан отримує гроші ще й завдяки партнерству з брендами та як аванс за свою книжку про фінанси.

Читайте також: Жінку засудили до двох років за ґратами через відео в TikTok. Що вона зробила

Корпоративна робота не вовк – в ліс не втече

Після публікації першого відео минув рік і три місяці, і Вівіан вирішила звільнитися з BuzzFeed, щоби приділяти більше часу блогу.

«Ти завжди можеш повернутися до корпоративної роботи. Ти не хочеш озиратися на цей момент, коли тобі 40, 50, 60, і думати, що було б, якби», – сказала вона собі.

Жінка відклала $100 тис. зі своїх зарплат (так, робота справді була прибуткова), але однаково боялася звільнятися. Вона проконсультувалася з адвокатом і менеджером, щоб не розгубити можливості. А за деякий час блог настільки розвинувся, що їй навіть радили наймати агента.

Курс Англійської. Обери викладача за своїми вимогами серед 1100+ фахівців в Englishdom. Ознайомитись з курсом

Вівіан прагне вчити людей поводитися з фінансами, а не просто бути інфлюенсеркою. Звісно, це їй також допомагало у фінансовому плані. Так, торік вона отримала $300 тис., а загалом бізнес приніс $3 млн. Частина пішла на зарплату команді та на інвестиції у власну справу.

Вона й далі розвиває блог, регулярно публікує відео та звертається до аудиторії, як до друзів. І, очевидно, це приносить результат.


Теги: робота
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все