Чоловік пішов з Dell заради догляду за газонами. Тепер його бізнес приносить $40 млн доходу

  • 2 мая, 10:21
  • 2206
  • 0

Мешканець Нешвілла в США майже вісім років працював у техногіганті Dell, де обіймав керівні посади із шестизначними зарплатами, проміняв стабільну роботу на власний стартап із доглядання газонів на вимогу. Нині його бізнес приносить $40 млн доходу, а сам підприємець працює до 20 годин на тиждень та багато подорожує. Хоча йому довелось багато чим пожертвувати, він не збирається повертатися на корпоративну роботу.

Догляд за газоном, Джин Кабальєро, колаж

44-річний Джин Кабальєро – співзасновник стартапу GreenPal, що допомагає власникам приватних будинків знайти людей, які могли б навести лад на їхніх газонах, пише Business Insider. Фактично це платформа на кшталт Uber, Lyft і Airbnb, яка об’єднує надавачів таких послуг та їхніх клієнтів. До речі, Кабальєро надихнули історії успіху саме цих компаній, а ідея виникла з особистої потреби: чоловік прагнув знайти хорошу команду, яка б доглядала за його власним газоном.

Попри гідну зарплату та комфортну роботу в Dell Кабальєро вирішив податися в підприємці. Після заснування компанії Джин та його друг і співзасновник GreenPal буквально починали з того, що ходили від дверей до дверей та особисто оцінювали попит на послуги з догляду за газонами. Саме реальні думки потенційних користувачів спонукали Кабальєро піти ва-банк. Йому довелося продати власний будинок та оселитися з матір’ю, а ще він витратив практично всі пенсійні заощадження. Втім, тепер цей бізнес приносить $40 млн доходу.

Джин встановив собі зарплату в розмірі $400 тис. на рік (це більше, ніж в Dell). Більшість часу він подорожує та намагається працювати не більш як 20 годин на тиждень. Проте він особисто спілкується з клієнтами, щоб швидко розв’язувати всі проблеми та опрацьовувати запити.

Однією з найбільших бізнес-помилок він назвав наймання сторонніх розробників для створення сайту компанії та супутніх програм і застосунків. За словами співзасновника, підрядник оцінив свої послуги в шестизначну суму та значну частину коштів отримав як передоплату. Та ця компанія не змогла розробити продукт, який від неї чекали, а також виявилась неспроможною повернути отримані гроші.

Це затримало вихід GreenPal на ринок та змусило засновників переглянути свою стратегію. Зокрема, один із власників бізнесу здобув технічну освіту й самотужки розробив сайт і працює над рештою потрібних програм. 

Підприємцям-початківцям Кабальєро порадив готуватися до гри «в довгу», тобто не розраховувати на швидкий запуск чи тим паче швидку окупність інвестицій.

«Успіх у підприємницькій діяльності часто приходить після періодів невизначеності та самотності. Залишайтеся стійкими та продовжуйте рухатися вперед, навіть коли негайних результатів не видно», – говорить він.

Водночас Кабальєро, який побудував успішний бізнес, більше не збирається відкривати нові компанії та пробувати свої сили в інших сферах. Він вважає, що якщо одного разу все зробити правильно, цей досвід не доведеться повторювати чи копіювати.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все