Дрібниця а приємно. Apple підтвердила, що запустить ШІ від різних виробників на iPhone

  • 14 июня, 12:36
  • 4446
  • 0

У майбутньому Apple може використовувати Gemini від Google та продукти зі штучним інтелектом від інших виробників у своїх iPhone.

Apple оголосила, що інтегрує GPT-4o, велику мовну модель, яка підтримує ChatGPT в iOS 18, iPadOS 18 та macOS Sequioa завдяки партнерству з OpenAI. Але незабаром після завершення основної доповіді на WWDC Крейг Федеріги, старший віце-президент Apple з розробки програмного забезпечення, сказав, що компанія також може використовувати Gemini, сімейство великої мовної моделі Google у своїх операційних системах, пише Engadget.

«Ми хочемо, щоб користувачі зрештою могли вибирати моделі, які їм потрібні, можливо, Google Gemini у майбутньому. Поки нема про що оголошувати», — сказав Федеріги у розмові з журналістами.

Apple згадувала про плани додати більше моделей штучного інтелекту в свою операційну систему в доповіді, вона не говорила безпосередньо про Gemini до цього моменту. Дозволивши людям вибирати потрібну модель штучного інтелекту на своїх пристроях, замість того, щоб просто нав'язувати одну дасть пристроям Apple такий рівень налаштування, якого немає в жодного з її конкурентів.

Про переговори Apple з кількома великими гравцями на ринку ШІ-послуг стало відомо ще до офіційного оголошення співпраці з OpenAI. Повідомлялося, що окрім OpenAI та Google серед потенційних партнерів може бути Anthropic. Apple також створила власну модель штучного інтелекту, яка оброблятиме запити користувачів безпосередньо на пристрої.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи