«Дія.City», стартапи і не тільки. Як Мінцифри бореться з безробіттям серед айтівців

  • 9 февраля, 06:17
  • 3821
  • 0

Мінцифри розповіло DOU, що вже запустило, розвиває й удосконалює «Дія.City». Так, резиденти цього правового режиму мають змогу користуватися вигідними податковими умовами, інструментами для побудови прозорої корпоративної структури, залучення інвестицій тощо. 

Також Мінцифри працює над тим, щоб в Україну заходили технологічні гіганти, відкривали тут офіси та R&D-центри, створювали робочі місця.

Ще один напрям роботи — розвиток стартап-екосистеми. «Ми хочемо суттєво збільшити кількість стартапів на мільйон населення».

Мінцифри додало, що поставило за мету:

  1. формувати культуру технологічного підприємництва серед школярів і студентів;
  2. створювати акселераційні можливості (міністерство запускає програми разом із бізнесом та хоче залучити в Україну такі організації, як Techstars, Plug and Play, Alchemist Accelerator);
  3. спрощувати доступ до інвестицій і грантових можливостей.

«Усе це сприяє створенню нових робочих місць, збільшує попит на ІТ-спеціалістів та їхню мотивацію працювати в Україні», – йдеться у відповіді відомства.

Нагадаємо, 6 лютого відбулася презентація спілки Diia.City United. До неї долучилися відомі українські технологічні компанії, як-от Genesis, monobank, MacPaw та інші. Мета обʼєднання – зробити Україну найкращою юрисдикцією для технологічного бізнесу та захистити існування податкового режиму «Дія.City».

Також ми розповідали, що ІТ-компанії активніше бронюють своїх співробітників. Так, станом на 29 січня заброньовано 3 498 айтівців через Мінцифри.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все