Електронні паспорти в додатку «Дія» можна використовувати замість паперових

  • 15 апреля, 15:12
  • 4404
  • 0

Паспорт у смартфоні тепер дає такі ж права і можливості, як і звичайний. Кабінет міністрів схвалив постанову, згідно з якою цифрові паспорти в додатку «Дія» стали офіційними аналогами паперових документів.

Це означає, що паспорт у смартфоні тепер дає такі ж права і можливості, як і звичайний. Скористатися електронним посвідченням особи користувачі мобільного додатка «Дія» зможуть наступного тижня.

«Паспорт у смартфоні дозволить не носити з собою ID-картки та витяги з неї. Якщо у вас немає ID-картки, ми оцифрували закордонний біометричний паспорт, який так само посвідчує вашу особу. Він надає такі ж права і можливості як і паперовий, що діє всередині країни. Кількість українців із закордонними біометричним паспортом значно перевищує кількість власників ID-карток. Це означає, що більше громадян зможуть користуватися е-паспортом для посвідчення своєї особи», — зазначається в повідомленні.

Після карантину е-паспорти можна буде використовувати для поїздок у транспорті, в тому числі й повітряному, медичного обслуговування, банківських операцій і адміністративних послуг. Проте в умовах карантину вони також потрібні, зокрема, ними можна скористатися для посвідчення особи, якщо вас зупинить поліція, а також на пошті, під час отримання посилок, зазначають у МЦТУ.

Україна стала першою країною в світі, де цифровими паспортами можна користуватися без фізичних аналогів.


Теги: дія
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий