Facebook запустив відеодзвінки, де можуть спілкуватися до 50 осіб

  • 26 апреля, 12:48
  • 4033
  • 0

Facebook – одна з найбільших платформ у світі для спілкування. Компанія оголосила про запуск функції Facebook Rooms. Вона дозволяє створювати так звані «кімнати», тобто відеодзвінки, прямо з Messenger або Facebook і запросити будь-кого приєднатися до відеодзвінка. Навіть якщо у запрошених немає облікового запису у соцмережі, вони можуть брати участь в відеозв’язку. У відеодзвінку може брати участь до 50 осіб. Ця функція також дозволить вам контролювати, хто може бачити і приєднатися до розмови. У поєднанні з іншими функціями, такими як Facebook Live і Messenger, нова Facebook Rooms розширює доступ користувача до цифрового світу.

Коли вас запрошують в чат, ви можете легко приєднатися до з телефона або комп’ютера. Додаток Messenger дозволяє вам використовувати AR ефекти. Крім того, ви також можете заборонити людям додаватися у ваші відеодзвінки і видаляти їх з чату. Нова функція розгортається в декількох країнах і в найближчі тижні має стати доступною всім.

Нагадаємо, що у месенджері WhatsApp, який належить Facebook також збільшать ліміт для групових дзвінків. Наразі, доступно лише 4 особи. У бета-версії  додатка для Android було виявлено збільшення ліміту до 8 осіб. Ви можете спробувати цю функцію, але у всіх учасників дзвінка має бути однакова бета-версія додатка. Про випуск у стабільній версії месенджера ще не повідомлялося.


Теги: facebook
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий