GitHub анонсував сервіс Copilot Workspace, що дозволяє починати проєкти за допомогою ШІ

  • 30 апреля, 14:00
  • 2364
  • 0

GitHub презентує сервіс для розробників Copilot Workspace, який допомагає не тільки завершити проєкт, а й взагалі розпочати його. Про це йдеться в блозі компанії.

  1. Пишуть, що одна з основних проблем розробників — це початок проєкту. А ШІ-інструменти Copilot Workspace можуть у цьому допомогти.

  1. Copilot Workspace пропонує покроковий план вирішення проблеми, заснований на розумінні кодової бази, відповідях на запитання тощо. Він надає все необхідне для перевірки плану й тестування коду в одному впорядкованому списку.

  1. План, код і все, що пропонує GitHub Copilot Workspace, можна редагувати. Розробник зберігає автономію, поки сервіс «знімає когнітивне навантаження».

  • Якщо з планом все добре, код можна запустити в робочому просторі Copilot, перейти в основний кодовий простір GitHub і налаштувати всі зміни. Робочим простором можна поділитися з командою через посилання, щоб вони подивилися або внесли щось своє.

  1. Далі треба подати запит на витягування, запустити GitHub Actions, сканувати код безпеки та попросити членів команди перевірити код людиною. Також команда може через Copilot Workspace побачити шлях, який пройшов розробник від ідеї до коду.
  2. У GitHub Copilot Workspace можна працювати також зі смартфона.

Керівник GitHub Next Джонатан Картер розповів The Verge відгуки клієнтів. Вони говорили, що Copilot корисний у середині проєкту, але не на початку. Тож додавання ШІ на початок дозволить розробникам витрачати більше часу на власне кодування, ніж на читання коду та документації до нього, щоб зрозуміти, з чого почати. 

Картер каже, що Copilot Workspace корисний для перегляду старого коду. За його словами, ШІ швидше за людину розуміє, як працює код і може прочитати письмову документацію, що пояснює його.

Workspace буде доступний лише в технічній попередній версії для списку очікування розробників, але він буде інтегрований у більшу платформу GitHub Copilot після того, як вийде з попереднього перегляду.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все