Google створює віртуальні тури по українським паркам

  • 5 августа, 10:25
  • 4158
  • 0

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України за підтримки Google створить колекцію цифрових панорам національних природних парків. 

"Ідеєю проєкту є промоція унікального природного надбання - національних парків України. Завдяки якісним оцифровкам нацпарків компанією Google Україна, мільйони користувачів Google Карт зможуть переглядати локації та будувати маршрути для своїх майбутніх подорожей. Також проєкт має на меті стимулювання віртуального туризму для маломобільних верств населення", - зазначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

Оцифровані версії парків незабаром можна буде переглянути на Google Maps.

Але деякі куточки нашої прекрасної України можна відвідати віртуально вже. Це такі національні парки: "Голосіївський""Нижньодністровський""Нижньодніпровський""Мезинський""Гетьманський""Нижньосульський".

До кінця року планують оцифрувати ще й такі заповідники в Івано-Франківській, Чернівецькій та інших областях: "Черемоський", "Верховинський", "Гуцульщина", "Карпатський", "Вижницький", "Сколівські Бескиди", "Зачарований край", "Дермансько-Острозький", "Кременецькі гори", "Дністровський каньйон".


Теги: Google
Banner
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий