Відома компанія Hyperloop One, яка спеціалізувалася на будівництві вакуумних тунелів для швидкісних поїздів зачиняється.
- Раніше Hyperloop One був стартапом, що зібрав понад $450 млн із моменту заснування у 2014 році.
- Компанія побудувала невеликий тестовий тунель поблизу Лас-Вегаса й на деякий час узяла назву Virgin Hyperloop One після інвестицій компанії Virgin Річарда Бренсона. Однак згодом Virgin забрали з назви, оскільки стартап вирішив зосередитися на перевезенні вантажів, а не людей.
- Зараз Hyperloop One звільнила більшість співробітників і намагається продати активи, зокрема — тестовий тунель і обладнання.
- На початку 2022 року в компанії працювало понад 200 осіб. Компанія також закрила свій офіс у Лос-Анджелесі. Іншим працівникам, яким доручено наглядати за продажем активів, повідомили, що їхня робота закінчується 31 грудня.
- З 2016 року дубайський конгломерат DP World підтримує Hyperloop One та володіє контрольним пакетом акцій. Залишок інтелектуальної власності стартапу буде передано DP World.
Hyperloop Technologies була заснована у 2014 році, для реалізації ідеї генерального директора Tesla Ілона Маска про швидкісний пасажирський транспорт.
У 2022 році Virgin Hyperloop звільнила майже половину своїх співробітників, щоб зосередитись на вантажоперевезеннях за допомогою експериментальної версії надшвидких капсул. Компанія «змінила напрям» через проблеми з глобальним ланцюгом постачання і «всі зміни через Covid».
0 комментариев
Добавить комментарий