Компанія з українським корінням Revolut запускає новий проєкт. Що відомо про Revolut X

  • 9 мая, 09:30
  • 1310
  • 0

Британська фінтех-компанія з українським корінням Revolut запустила свій новий проєкт – криптобіржу Revolut X для професійних трейдерів. Її створення було анонсоване ще в лютому 2024 року. 

Як повідомляє The Block, Revolut X покликана скласти конкуренцію провідним криптобіржам.

Клієнтам буде доступно більш як 100 видів криптовалютних токенів. Для «мейкерів» збір становитиме 0%, для «тейкерів» – 0,09% незалежно від обсягу торгів. 

І хоча компанія заявила, що платформа створена для професійних трейдерів, однак із 7 травня Revolut X доступна для всіх користувачів з Великої Британії. Вони зможуть скористатися своїм профілем у Revolut.

Клієнти зможуть обмінювати фіатні валюти на криптовалюти і навпаки між Revolut X та Revolut без обмежень та комісій.

Спочатку криптобіржа працюватиме з цифровими активами як Bitcoin, Ethereum та XRP. Але далі цей список буде розширено.

Нагадаємо, Revolut запустила послугу грошових переказів у Великій Британії у 2015 році, а у 2017 дозволила користувачам купувати, зберігати та обмінювати криптовалюти.

У січні Revolut заявила, що призупинила криптовалютну торгівлю для бізнес-клієнтів у Великій Британії. Так, вони можуть продавати та зберігати криптоактиви, але не купувати їх. Тоді компанія пояснювала це рішення новими вимогами регулятора.

А ще раніше, у 2023-му, Revolut заявила про повне припинення своїх криптовалютних послуг у США. Це повʼязано зі змінами в нормативно-правовій базі й невизначеність на ринку.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все