Ілон Маск придбав 100 000 графічних процесорів для дослідження штучного інтелекту Twitter

  • 13 апреля, 03:59
  • 3996
  • 0

Ілон Маск, технічний підприємець, відомий своїми інноваційними ідеями та сміливими заявами, придбав 100 000 графічних процесорів для внутрішнього проекту штучного інтелекту Twitter. Цей крок стався після того, як Twitter найняв двох колишніх дослідників DeepMind і припустив, що компанія рухається вперед із амбітним планом створити генеративний штучний інтелект, який можна навчати на величезній кількості даних. Хоча конкретні цілі проекту невідомі, джерела припускають, що штучний інтелект може бути використаний для покращення пошукової функції Twitter або рекламного бізнесу. 

Графічні процесори або графічні процесори можуть виконувати велику кількість обчислень паралельно, що робить їх ідеальними для завдань машинного навчання та штучного інтелекту, які потребують великої обчислювальної потужності. Графічні процесори можуть прискорити навчання моделей глибокого навчання, обробляючи великі обсяги даних за короткий проміжок часу, що робить їх критичним компонентом у дослідженнях і розробках ШІ.

Згідно з попередніми повідомленнями, Маск критикував комерційну дочірню компанію OpenAI і покинув організацію після боротьби за владу з іншими співзасновниками. Згідно з повідомленнями, Маск пообіцяв надати OpenAI приблизно 1 мільярд доларів, але припинив виплати після його відходу, змусивши організацію з усіх сил намагатися зібрати гроші. Пізніше OpenAI отримав від Microsoft інвестиції в 1 мільярд доларів і оголосив про створення комерційної дочірньої компанії.

Twitter може отримати вигоду від моделі AІ кількома способами. Як згадувалося раніше, компанія може використовувати штучний інтелект для покращення функціональності пошуку, що полегшить користувачам пошук потрібного вмісту. Крім того, Twitter може використовувати штучний інтелект для кращого розуміння потреб і вподобань своїх користувачів, що дозволить компанії надавати більш персоналізований контент і рекомендації. Штучний інтелект також може допомогти Twitter відновити свій рекламний бізнес, спростивши для рекламодавців охоплення цільової аудиторії та вимірювання ефективності їхніх кампаній.


Теги: twitter ai ші
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все