MedTech, Defence Tech і не тільки. Скільки заробляють топменеджери в українському ІТ

 • 16 апреля, 13:53
 • 3774
 • 0

Найбільше ІТ-топменеджери в Україні заробляють у сфері консалтингу, MedTech, освіти, ШІ та машинного навчання. До того ж зростає попит і вартість спеціалістів Defence Teh Tech.

Рекрутингове агентство Indigo Tech Recruiters дослідило зарплати в Україні й поділилось, скільки заробляє C-level в українському ІТ та чи є різниця між оплатою роботи жінок і чоловіків.

Скільки заробляють топи в українському ІТ

Згідно з дослідженням, найбільша медіанна зарплата топменеджерів у цих сферах:

 1. Consulting – $8 700;
 2. MedTech – $8 тис.;
 3. Education/E-Learning – $7 250;
 4. AI/ML – $7 тис.;
 5. GameDev – $7 тис.;
 6. Digital – $7 тис.;
 7. A supply chain solutions – $6 525;
 8. Blockchain – $6 500.

В огляді зарплат також зʼявилась нова галузь – Defence Tech, де медіанна зарплата становить $7 150. «Це може свідчити про зростання попиту та вартості спеціалістів у цій сфері», – йдеться в дослідженні.

таблиця

Порівняно з 2022 роком, найбільше медіанна зарплата зросла у сфері консалтингу, онлайн-освіти, MedTech, ШІ та машинного навчання, розробки ігор. Тоді як майже удвічі знизилася оплата в IoT/hardware development, Blockchain, E-Commerce та Digital.

Загалом, серед керівних посад, найбільшу компенсацію отримують CTO ($10 тис.) та CEO ($8 400), а HR та фінансові директори мають менші зарплатні показники ($4 тис. та $4 875).

Скільки заробляють жінки та чоловіки на позиціях C-level

Згідно з дослідженням, чоловіки заробляють на 50% більше, ніж жінки, що в доларовому еквіваленті становить $7 500 проти $5 тис. Також зазначається, що одну з найбільш високооплачуваних позицій – СТО – займають здебільшого чоловіки в Україні, а найменш оплачувану – HRD – жінки.

таблиця

Хоча, звісно, зарплати топменеджерів можуть суттєво відрізнятися залежно від конкретної компанії, її розміру, та ринкової ніші, а також позиції.

У дослідженні ринку оплат топменеджерів у 2023 році брали участь 146 респондентів, серед яких 78 чоловіків і 68 жінок.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все