Менеджерка Google поділилася кар’єрними порадами, про які вона хотіла б знати у 20 років

  • 13 ноября, 12:01
  • 3933
  • 0

Менеджерка Google поділилася кар’єрними порадами, про які вона хотіла б знати у 20 років

колаж googleДівчина зрозуміла деякі важливі речі лише до 30 років, але вони знадобилися б ще раніше. Фото: LinkedIn / Tomi Gbeleyi-Curtis, Depositphotos

Часто всім нам не вистачає чиєїсь слушної поради щодо роботи. А ще частіше це трапляється, коли йдеться про недосвідчених працівників. Керівниця відділу продажів Google вирішила допомогти з цим і поділилася кар’єрними хаками, про які дізналася з досвідом. Вона пояснила, що людина отримує не те, на що заслуговує, а те, про що домовилася. І, на жаль, на розуміння цього може піти багато часу.

Платити за коучинг – нормально

Дівчина сама переїхала до Канади й намагалася багато що робити самостійно. Але це не завжди на користь.

«Я так довго використовувала підхід “зроби сама”, але тепер я знаю, що отримати допомогу – це нормально, і немає нічого поганого в тому, щоб платити за це», – написала співробітниця Google.

Читайте також: Хтось працює на трьох роботах, а хтось вигорає на одній. Як запобігти перевтомі співробітників: поради від IT-компанії

Будьте добрими до себе

Томі вважає, що добре мати амбіції, але в кар’єрному марафоні не треба забувати про себе і своє самопочуття. «Ви можете застрягти на гедоністичній біговій доріжці без усвідомлення та самоспівчуття».

Припиніть порівнювати

Вона нагадала, що кожна людина унікальна, а тому має, що запропонувати світові без постійного порівняння. Оскільки кожен іде своїм шляхом. Хоча, звісно, потрібно вчитись на досвіді інших.

Жити це життя поза роботою

Дівчина радить розвиватися й у сферах, які не стосуються роботи. Мати якесь хобі, навички та бути особистістю. Так, робота над чимось новим або вдосконалення вже отриманих навичок може «розблокувати» мислення зростання. Воно допоможе досягти успіху як в особистому житті, так і в професійному.

«Якщо ваша робота – це ваша особистість, що станеться, коли її у вас більше не буде?» – зазначила Томі.


Теги: Google
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все