Мінцифри співпрацюватиме з Samsung для розвитку порталу та додатку Дія

  • 9 октября, 11:08
  • 2395
  • 2

Компанія Samsung Electronics Ukraine Company та міністерство цифрової трансформації підписали меморандум про співробітництво для розвитку сервісу Дія. Про це повідомляють в Telegram каналі Мінцифри.

“Починаємо співпрацю у діджиталізації, розвитку цифрових технологій, економіки, інновацій та цифрових навичок населення. Ще один важливий крок для досягнення цілей міністерства – доступності та зручності електронних послуг для українців” - йдеться у повідомленні.

Головна мета співпраці – зробити електронні послуги на порталі Дія та у мобільному застосунку Дія ще більш доступними та зручними для українців. 

Зокрема, Samsung та Мінцифри спільно популяризуватимуть мобільний застосунок Дія.


Теги: дія
2 комментария
Сортировка:
Добавить комментарий
Brendokhil
Brendokhil 2020, 9 октября, 13:38
0

 3. Оплатить  мне интернет и услуги мобильной связи. Если государство против, то я готова подать иск о нарушение моих конституционных прав и свобод, и принуждение   со стороны государства к покупке Китайского телефона,принуждение к оплате  денег оператору Лайф, и буду защищать свои права,а именно право не иметь смартфон и не оплачивать  счета  мобильным операторам,так как их услуги мне не нужны

Brendokhil
Brendokhil 2020, 9 октября, 13:38
0

Я тоже    согласна подписать, давайте   начинайте перечислять мне деньги на развитие Дия, сама же приложением пользоваться не буду и не собираюсь.Потому что для этого государство Украина должна мне 

1 Купить смартфон и дать мне его бесплатно

2 Оплатить покупку   электронной подписи и купить все устройства для электронной подписи бесплатно