Новий додаток для учнів від Міністерства цифрової трансформації

  • 28 августа, 05:12
  • 3811
  • 0

Платформа "Дія" виріс у один із видатних проектів від Міністерства цифрової трансформації, надаючи українцям широкий спектр послуг через їх мобільні пристрої, що виявилося дуже зручним. Однак, незабаром в Україні може з'явитися новий додаток, спрямований на допомогу школярам у навчанні. Цю інформацію повідомив Федоров під час освітньої конференції, що відбулася у серпні.

Нещодавно Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації, розповів про надходження нового додатку для школярів, який має аналогічну функціональність з відомим "Дія". Цей новий додаток отримає назву "Мрія".

За словами Михайла Федорова, перша версія додатку очікується наприкінці осені або на початку зими 2023 року. Його головна мета полягає у сприянні розвитку української освіти. Міністр цифрової трансформації наголосив на тому, що основним принципом "Мрії" буде використання штучного інтелекту, який дозволить кожному учневі споживати тільки той контент, який дійсно відповідає його потребам та корисний для навчання.

"Додаток буде подібний до "Дії", але з фокусом на освіту. Основна мета "Мрії" - аналізувати навчальні стандарти та індивідуальний навчальний шлях кожної дитини. Завдяки цьому штучний інтелект визначатиме оптимальний навчальний матеріал, зменшуючи час, який діти проводять у соціальних мережах, таких як TikTok та інші", - зазначено у заяві Михайла Федорова.

У додатку "Мрія" для школярів будуть доступні наступні можливості: електронні щоденники, навчальний матеріал, інформація про вчителів, програми надання грантів, інноваційні ідеї для вдосконалення навчального процесу тощо.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все