Інвестиції в сотні мільйонів доларів. Apple використовуватиме власні серверні чіпи для підтримки ШІ

  • 17 июня, 10:22
  • 3429
  • 0

Apple оголосила про запуск майбутніх функцій штучного інтелекту у своїх пристроях. Їхню роботу забезпечуватимуть серверні чіпи власного виробництва.

Компанія Apple повідомила на щорічній конференції розробників, що використовуватиме власні серверні чіпи для підтримки функцій штучного інтелекту на своїх пристроях, пише Reuters.

Раніше Bloomberg повідомляв, що цього року Apple планує виготовити власні серверні чіпи для роботи з ШІ інструментами. Джерела видання інформували, що компанія розміщує високоякісні мікросхеми — подібні до тих, які вона розробила для Mac — у серверах хмарних обчислень, призначених для обробки найсучасніших завдань ШІ. Простіші функції, пов'язані зі штучним інтелектом, будуть реалізовані безпосередньо на iPhone, iPad та Mac.

План щодо використання власних чіпів та обробки завдань штучного інтелекту в хмарі Apple виношувала останні три роки та інвестувала в це сотні мільйонів доларів. Першими серверними чіпами для ШІ стануть M2 Ultra, запущені минулого року як частина комп'ютерів Mac Pro та Mac Studio. Компанія вже розглядає майбутні версії на основі чіпа M4.

Як писав NV, 10 червня розпочалася конференція Apple WWDC. На ній компанія оголосила, що iPhone, як і iPad і Mac, отримають фірмовий штучний інтелект компанії Apple Intelligence пізніше цього року. Компанія позиціонує його як "систему персонального інтелекту, яка поєднує потужність генеративних моделей з особистим контекстом для надання неймовірно корисної та актуальної інформації". Крім цього, у гаджети Apple буде інтегровано ChatGPT від OpenAI.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи