Оновлення Telegram: з’явились безшумні повідомлення та режим для спамерів

  • 13 августа, 11:17
  • 3672
  • 0

У месенджері Telegram з’явилося оновлення. Тепер є можливість відправити повідомлення без звуку, навіть якщо адресат забув включити режим «Не турбувати». Просто утримуйте кнопку «Відправити», щоб будь-яке повідомлення або мультимедіа доставлялися без звуку. Ця функція також працює в групах.

Для груп з’явилася функція «Уповільнений режим». Коли адміністратор включає повільний режим в групі, можна відправляти тільки одне повідомлення за обраний ним інтервал. Таймер покаже, як довго користувач повинен чекати перед відправкою наступного повідомлення.

 «У повільному режимі розмови в групі можна впорядкувати, одночасно підвищуючи цінність кожного окремого повідомлення», – розповідають у Telegram.

При перемотуванні відео тепер будуть відображатися мініатюрні прев'ю, які допоможуть знайти потрібний момент.

Якщо ви додасте мітку часу (наприклад, 0:45) до заголовку відео, вона автоматично виділиться у вигляді посилання. Натискання на мітку часу буде відтворювати відео з потрібного місця.

Щоб користуватися новими функціями на мобільних пристроях месенджер потрібно оновити до версії 5.10, а на Windows і macOS до 1.8.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий