Передумала за місяць. Amazon звільнила бізнес-аналітика, а потім 4 рази пропонувала роботу

  • 3 ноября, 12:01
  • 3798
  • 0

Передумала за місяць. Amazon звільнила бізнес-аналітика, а потім 4 рази пропонувала роботу Наприкінці минулого року Amazon розпочала масштабне скорочення штату, під яке потрапили приблизно 18 тис. співробітників. Бізнес-аналітик, який опинився серед звільнених, розповів про безлад, який був у компанії, та запевнення менеджерів про те, що в нього немає причин для хвилювання.

Він працював в Amazon приблизно рік та справді деякий час отримував задоволення від роботи. Але потім ситуація змінилась, особливо тоді, коли працівники усвідомили наближення звільнень. Свою історію він анонімно розповів Business Insider.

Ситуація вийшла з-під контролю

Ще перед звільненням менеджери запевняли бізнес-аналітика, що немає про що хвилюватися, оскільки його немає ким замінити. «У команді немає нікого, хто б виконував твою роботу. Тож тобі не потрібно хвилюватися». Однак пізніше стало ясно, що не вони ухвалювали рішення про скорочення.

За деякий час до звільнень працівників попросили заповнити документ і вказати свої минулі та поточні проєкти, а також плани в роботі на майбутнє. Проблема в тому, що це був спільний документ, який могли редагувати всі. Так, люди дописували свої імена до проєктів, у яких не брали активну участь. Компанія ж пояснила, що нема про що хвилюватися, бо це потрібно для нових керівників.

Документ працівники заповнювали двічі: перед звільненнями в листопаді та перед наступним скороченням. Звісно, така ситуація негативно впливала на стан колективу.

Момент Х

Про втрату роботи бізнес-аналітик дізнався з електронного листа (як і інші). Він сказав, що почувався недооціненим, оскільки менеджери постійно казали, який він цінний працівник. У результаті це його не врятувало та було схоже на ляпас, ділиться анонім.

Компанія пропонувала шукати інші можливості в Amazon, але він відмовився. Також вона надавала два місяці вихідної допомоги.

Бізнес-аналітик відправив приблизно 200 заявок на вакансії, з яких лише 10-15 перейшли у співбесіди.

Алло, це турбує Amazon

Звільнений працівник розповів, що компанія чотири рази пропонувала йому роботу (перша пропозиція надійшла трохи більш як за місяць). До нього зверталися рекрутери та колишній менеджер, який перейшов до іншого підрозділу.

Він поділився, що був здивований таким розвитком подій. Оскільки спочатку компанія звільнила тисячі працівників, а потім просила багатьох повернутися.

Повертатися в Amazon він не хотів, бо втратив довіру. Так, він добре працював і був мотивованим, але виявилось, що це не має значення. Його рішення не змінилося навіть тоді, коли він отримав пропозицію про повернення без проходження всіх співбесід.

Реакція Amazon

Компанія пояснила виданню, що з радістю наймає експрацівників, бо знає, що вони можуть виконувати хорошу роботу.
Теги: amazon
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все