Roosh Ventures інвестувала в стартап Permit.io. Він пропонує унікальне рішення для розробників

  • 20 февраля, 11:18
  • 3775
  • 0

Український венчурний фонд Roosh Ventures інвестував у технологічний стартап родом з Ізраїлю, який заснували колишні інженери з Facebook, Microsoft та Rookout. Йдеться про компанію Permit.io, технологіями якої користуються понад 20 компаній. З-поміж них Tesla, Accenture, Cisco, Schneider Electric, SignifyHealth (частина CVS, американської корпорації у сфері охорони здоров’я), Salt.Security та інші.

Permit.io оголосив про новий раунд інвестицій у розмірі $8 млн у межах раунду фінансування Series A. Окрім Roosh Ventures, у стартап вклались американський фонд Scale Venture Partners, який очолив раунд, та компанії NFX, Verissimo Ventures, Firestreak і 92712.

Permit.io пропонує бізнесам унікальне рішення Approval Flows – воно спрощує управління процесами авторизації в застосунках. У такий спосіб компанія розв’язує нагальну проблему, з якою часто стикаються розробники – вони витрачають багато часу на створення, управління, та підтримку авторизації в мобільних програмах.

Простимо словами Approval Flows – це платформа, яка дає можливість розробникам безпечно надавати доступ до своїх файлів та застосунків іншим користувачам. Вона пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Завдяки цьому налаштувати авторизаційні параметри зможуть навіть ті користувачі, у яких немає технічних знань.

«Наше no-code рішення усуває необхідність наймати додаткових співробітників, обслуговувати та шукати обчислювальні потужності для налаштування авторизації в різних застосунках. Залучені кошти допоможуть нам швидко масштабуватися, щоб задовольнити попит, зокрема розширити присутність у США», – розповів співзасновник і CEO Permit.io Ор Вайс.

Зростання попиту на хмарні застосунки вимагає максимально ретельного контролю. Через це авторизаційні вимоги часто змінюються, а розробники вимушені ходити по колу – знову і знову виконувати операційні завдання замість того, щоби зосередитись на реалізації нових функцій.

За словами Associate в Roosh Ventures Івана Тараненка, Permit автоматизує ручну роботу та заощаджує дорогоцінний час для інженерів, яким доводиться зміщувати фокус із покращення продукту на підтримку та адміністрування.

«Надактивна підтримка спільноти та лідерство Ора та Асафа, досвічених підприємців та ветеранів індустрії, які очолюють сильну технічну та бізнес-команду, лише підсилюють нашу впевненість у правильності обраного напрямку розвитку компанії та темпах її зростання. Roosh Ventures пишається нагодою доєднатись до шляху Permit.io, і ми з нетерпінням дивимось у майбутнє», – прокоментував угоду він.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все