Штучний інтелект навчився шукати корисні копалини – вже знайдене родовище у Замбії

  • 7 февраля, 06:14
  • 3814
  • 0

Гірничодобувний стартап KoBold використовує штучний інтелект для пошуку ключових матеріалів для переходу до зеленої енергетики. Там повідомили, що виявили велике родовище міді у Замбії під назвою Mingomba.

  1. KoBold розташована у Сан-Франциско, має серед своїх акціонерів Breakthrough Energy Ventures (за підтримки Білла Гейтса та Джеффа Безоса), а також T. Rowe Price Group Inc., Bond Capital, Andreesen Horowitz та Equinor ASA.
  2. Трохи довше за рік KoBold проводить буріння.
  3. Родовище може бути таким же великим, як шахта, яка розташована у сусідньому Конго. Минулого року вона виробила майже 400 000 тонн міді.

Хоча KoBold планує вийти на виробництво на початку наступного десятиліття, їм ще потрібно опублікувати оновлену оцінку резервів та завершити дослідження доцільності перед будівництвом об’єкта, вартість якого оцінюється у $2 млрд.

KoBold використовує свій штучний інтелект для обробки даних буріння та оптимізації пошуків міді та кобальту в Mingomba. Проєкт спрямований на прогнозування дефіцитів матеріалів, таких як кобальт, нікель та літій, у довгостроковій перспективі.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все