Скільки працівників «EPAM Україна» мобілізовано та який відсоток буде критичним – Мітіш

  • 3 апреля, 16:05
  • 4510
  • 0

Голова «EPAM Україна» Степан Мітіш прокоментував бронювання айтівців та розповів, який відсоток мобілізованих працівників може стати критичним для компанії. 

Мітіш пояснив NV, що компанія розуміє потреби національної безпеки та оборони країни. Водночас бізнесу потрібні чіткі правила та критерії для подальшої роботи.

«Якщо підуть воювати абсолютно всі, то не буде можливості підтримувати економіку та утримувати армію. В цілому нам потрібні зрозумілі правила гри, які будуть влаштовувати військових та увесь бізнес, не тільки ІТ-індустрію. Сподіваюся, буде знайдено компроміс, достатній для національної безпеки й оборони та для того, аби бізнес міг продовжувати працювати, платити податки, надавати робочі місця тощо», – прокоментував він ідею бронювання працівників з високими зарплатами.

Мітіш зазначив, що «EPAM Україна» є резидентом «Дія.City» та може бронювати працівників від мобілізації. Однак деталей щодо цього не назвав. 

Натомість він поділився, що наразі в компанії мобілізовано більш як 300 людей, що становить приблизно 4% військовозобов’язаних. Більший відсоток міг би змусити клієнтів переносити проєкти в інші країни.

«Критично це, мабуть, понад 10-15%. У цьому випадку клієнти відчують, що з проєктів незаплановано забиратимуть ключових людей, і можуть переносити проєкти в інші країни», – пояснив він.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все