Спірна ідея. Google розробляє чат-боти зі знаменитостями

  • 27 июня, 10:04
  • 2973
  • 0

Компанія розробляє чат-ботів на основі знаменитостей та впливових осіб з YouTube, використовуючи свої великі мовні моделі Gemini.

Ця ідея не нова — стартапи, такі як Character.ai, та компанії, як Meta, вже мають подібні продукти, проте для Google це новий напрямок у сфері штучного інтелекту.

За даними Endagaget, Google прагне співпрацювати з відомими особами та працює над функцією, що дозволяє користувачам створювати своїх чат-ботів, описуючи їхню особистість та зовнішній вигляд.

Проект очолює Райан Гермік, давній керівник Google, відомий по роботі над Google Doodles, разом із командою з десяти осіб. Однак поки що неясно, з якими знаменитостями Google співпрацюватиме. Чат-боти Meta, наприклад, засновані на таких особистостях, як Чарлі Д'Амеліо, Містер Біст, Снуп Догг та Періс Хілтон. Персонажі Character.ai включають політиків, філософів та вигаданих персонажів.

Очевидно, проект Google може бути експериментальним і доступний лише на Google Labs, веб-сайті компанії для експериментальних продуктів. Очікується, що боти будуть обмежені цією платформою, а не доступні.

Причини такого кроку Google залишаються незрозумілими. Чат-боти Meta, незважаючи на активний поступ, не стали популярними. Наприклад, бот на основі Snoop Dogg має всього 15 000 передплатників в Instagram, тоді як реальна людина-репер має 87,5 мільйона передплатників.

Ця ініціатива Google може бути спрямована на дослідження нових можливостей та покращення взаємодії користувачів зі штучним інтелектом, але залишається питання, чи зможе вона залучити широку аудиторію та стати популярною.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи