Тест на pet-friendly? Розробник підʼєднався до онлайн-співбесіди з вольєра для собак

  • 16 февраля, 10:22
  • 3745
  • 0

Розробник підʼєднався на онлайн-співбесіду з досить незвичного місця – гаража, переробленого під вольєр для собак. І на цьому сюрпризи для рекрутерки не закінчилися. 

Про такий випадок зі свого досвіду розповіла рекрутерка Ельвіра Сич. Вона написала, що декілька років тому підʼєдналася до зустрічі з програмістом, який майже відразу її збентежив локацією для інтервʼю.

«Місце, яке він обрав для співбесіди, – це гараж, підлаштований під вольєри для собак. Моя реакція як любителя тваринок: цікаво, прикольно, ок. Між підходами з моїми запитаннями й відповідями кандидата, собаки час від часу робили в тих вольєрах “гау”» – написала рекрутерка на своїй сторінці в LinkedIn.

Однак лише вольєром та собаками співбесіда не обмежилась. Так, посеред розмови в розробнику зателефонували і він був змушений відійти.

«Різні ситуації бувають, тож розумію і завжди даю можливість відповісти. На що він мені говорить: “До мене тут виконроб по даху приїхав, ми домовлялись, пара питань і я повертаюсь”. Я його чекала хвилин 10-15, мікрофон він не вимкнув, тож я сама прикрутила свій, щоб не чути гавкіт», – поділилася Ельвіра. 

Рекрутерка пояснила, що якби кандидат її попередив, то можна було б просто перенести зустріч на інший час. «Але як для кейсу – мені сподобалось».

Що думає спільнота

Користувачі LinkedIn активно коментували допис і ділилися своїм досвідом. Деякі з реакцій публікуємо тут.

«То він вас залишив за собачками в режимі онлайн приглянути? І не придумаєш таке…» – прокоментувала Софія Гурська, рекрутерка. 

«У мене був такий клієнт, який просто не поважав мене і мій час, як у вашому випадку. І ситуації повторювались: то він застряг у заторі й забув попередити, а я чекала пів години. То в нього ремонт роблять вдома і ми вийшли на дзвінок на 15 хвилин замість обумовлених наперед 60 хвилин, а перед тим я ще чекала 45 хвилин, бо у нього світла не було, а мобільний розряджався. Коротше, дуже були дивні ситуації. Після цього проєкту я не захотіла продовжувати з ним працювати», – написала Олена Коваленко, UI/UX designer.

«Думаю, вам дуже пощастило побачити кандидата таким, який він є – без масок. Вам не довелось витрачати свій час. Можливо, і для нього це було не дуже важливо. Зазвичай до важливих співбесід ставляться більш відповідально», – вважає Partnerships Specialist Аліна Пшенична.

«Можливо, кандидат перевіряв вас на стресостійкість і наскільки petfriendly сама компанія. Але дивує той факт, що в умовах великої конкуренції деякі досвідчені кандидати не приділяють достатньо уваги підготовці до співбесіди», – прокоментував Андрій Прокопчук, співзасновник LiftUA.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все