ІТ-компанія MacPaw випустила власну книгу. Про що Innovation in Isolation і як придбати

  • 24 мая, 09:01
  • 3779
  • 0

ІТ-компанія MacPaw з видавництвом ist publishing випустила книгу про розвиток технологій в Україні. Наразі вона доступна для замовлення лише в Україні і лише англійською мовою, однак планується локалізація та міжнародний реліз.

Про незвичний проєкт MacPaw повідомили СЕО компанії Олександр Косован та «Дія.City».

Про що книга від MacPaw

Innovation in Isolation: The Story of Ukrainian IT from 1940s to Present – це науково-популярна книга про історію розвитку технологій в Україні. Робота над книгою почалася ще до повномасштабного вторгнення росії.

«Ми розпочали цей проєкт, щоб дослідити наше минуле і зрозуміти, як сучасна Україна стала потужним технологічним хабом», – написав Косован.

Книга складається з двох частин. Перша присвячена історії кібернетики від 1940-х до 1991 року й проілюстрована десятками архівних фотографій. У ній ідеться про створення перших комп’ютерів в Україні, а також видатних інженерів і вчених, які розпочали комп’ютерну епоху за залізною завісою. Друга розповідає про всесвітньо відомі українські продуктові компанії: Ajax Systems, Grammarly, Petcube, Readdle, Jooble, Reface, Depositphotos, MacPaw та інші.

Як купити книгу від MacPaw

Наразі книгу можна замовити лише в Україні і лише англійською мовою, згодом вийде українська локалізація. Міжнародний реліз планується восени.

Придбати Innovation in Isolation можна на сайті.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все