У 85 вишах викладатимуть нову дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами»

  • 15 сентября, 10:20
  • 3688
  • 0

У 2021-2022 навчальному році у 85 закладах вищої освіти викладатимуть нову дисципліну «Інноваційне підприємництво та управління стартап-проєктами».

Це відбудеться в межах ініціативи «Підприємницький університет», що має на меті створення університетів з потужною культурою підприємництва і стартап-інфраструктурою.

13 вересня 2021 року відбувся урочистий запуск нового сезону ініціативи «Підприємницький університет». Ініціатива реалізовується стартап-інкубатором YEP спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством освіти і науки України, Дія.Бізнес, Українським фондом стартапів, Genesis за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».  

Ініціатива «Підприємницький університет»: 

  1. поширить тренд на створення стартапів серед студентів
  2. підвищить кваліфікацію викладачів
  3. залучить адміністрацію університетів до творення системних змін. 

Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров висловив свою підтримку ініціативі: «Мінцифра робить все для того, щоб Україна стала країною підприємців. Ми системно підходимо до розвитку бізнесу в Україні, впроваджуємо електронні послуги для бізнесу, створили окремий проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес. Разом із YEP та іншими партнерами у проєкті «Підприємницький університет» будуємо потужну культуру підприємництва і стартап-інфраструктуру ще на стадії навчання у ВНЗ».

Він підкреслив, що розвинений малий та середній бізнес є запорукою стабільності економіки та розвитку країни, а підтримка університетського підприємництва — шанс дати молоді можливість спробувати себе у створенні власної справи та здобути досвід для запуску масштабніших проєктів у майбутньому. 

Наступними подіями стануть навчальні модулі для спільноти зі 150 викладачів дисципліни та конкурс університетських стартапів у лютому 2022 року, де студенти представлять найкращі проєкти, напрацьовані за семестр. 

Нагадаємо, перша хвиля ініціативи «Підприємницький університет» у 2020-2021 навчальному році охопила 4000 студентів у 80 університетах країни.

Переглянути презентацію можна за посиланням


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий