У GitHub додадуть штучний інтелект GPT-4. Він писатиме та виправлятиме код

  • 23 марта, 20:39
  • 3901
  • 0

GitHub інтегрує у свій інструмент Copilot модель GPT-4 від OpenAI та надає чат і голосову підтримку для помічника. Про це повідомляє The Verge.

GitHub Copilot отримає велике оновлення в рамках загальної концепції Copilot X. Інструмент, подібний до ChatGPT, в редакторах коду дозволить чатботу розпізнавати та пояснювати код, рекомендувати зміни та виправляти помилки. Наразі Copilot від GitHub стартував як технічна прев'ю-версія.

Copilot може допомагати в аналізі коду на наявність вразливостей безпеки, поясненні того, як працюють блоки коду, або навіть із переписуванням частин або додаванням корисних коментарів для тих, хто копатиметься в коді пізніше. Тепер Copilot матиме повне уявлення про IDE розробника, тому він знає, що вводили в редакторі і де це може бути найбільш корисним. Також він інтегрований в інтерфейс командного рядка (CLI).

GitHub також інтегрував свою функцію "Привіт, GitHub!" в цю чат-систему на основі штучного інтелекту, що дозволяє командувати Copilot голосом, щоб відповідати на запити або пропонувати рядки коду. GitHub Copilot автоматично заповнює теги на основі того, що змінилося в коді, і розробники можуть переглядати та редагувати їх.

Нова система Copilot X поки що присутня лише в застосунках Microsoft Visual Studio та Visual Studio Code, але в майбутньому GitHub планує розширити її на інші IDE. 


Теги: github copilot gpt-4
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все