У Києві відкрили лабораторію для понад 1000 майбутніх IT-спеціалістів

  • 22 октября, 13:41
  • 3834
  • 2

У Києві відкрили навчальну лабораторію для 1350 студентів факультету комп'ютерних наук та кібернетики. Навчальна аудиторія з професійним обладнанням дозволить майбутнім IT-спеціалістам практикуватися у напрямках: Machine Learning, Data Science та Big Data. Проєкт реалізовано КНУ ім Тараса Шевченка спільно з компанією GlobalLogic.

«Ця подія є надзвичайно важливою. Дискусії про вдосконалення освітнього процесу, про забезпечення якнайширшої співпраці класичних закладів вищої освіти із потенційними працедавцями точаться в Україні вже давно. Досить часто працедавці підтримують такі обговорення, але не готові брати дієву участь у трансформації освітнього процесу. Тривалий досвід співпраці факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка із компанією GlobalLogic в Україні засвідчує зовсім інше: проведені круглі столи, публічні лекції провідних спеціалістів-практиків, участь у спільних проєктах натепер переросли до проєктів інституційної взаємодії. Ваша команда успішно демонструє, як у тісній співпраці між українськими навчальними закладами й комерційними компаніями слід опікуватися підготовкою високоякісних і конкурентоздатних фахівців!», — прокоментував проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філософських наук, професор Володимир Бугров.

Ми вже кілька років співпрацюємо з факультетом комп'ютерних наук та кібернетики КНУ ім Тараса Шевченка. За цей час спільно створили не одну навчальну програму, а цьогоріч реалізували нову магістерську програму з машинного навчання. Тому ми раді підготуватися до наступного семестру та відкрити ML лабораторію, щоб студенти могли більше практикуватися, вивчаючи цей напрям”, — додала Татьяна Хряпіна, керівниця відділу навчання GlobalLogic в Україні та країнах EMEA.

Machine Learning (машинне навчання) — частина штучного інтелекту (AI). AI починають використовувати вже 25 країн на державному рівні та впровадили у виробництво 10% автокомпаній у світі. Віртуальні голосові помічники, пошукові системи, чат-боти та системи відеоспостереження, що попереджають правопорушення, створені з допомогою Machine Learning та Big Data. Саме тому опанування практичних навичок у цих сферах необхідне для майбутніх випускників та дозволить їм співпрацювати з провідними компаніями одразу після завершення навчання.

Наша співпраця триває 5 років і набирає обертів. Відкриття лабораторії  її логічне продовження. Попереду ще багато спільних проєктів, спрямованих на здобуття практичних навичок нашими студентами”, —  підсумувала Олена Кашпур, заступниця декана з навчально-методичної роботи.

У 2019 група компаній GlobalLogic вже інвестувала понад 2 млн доларів в розвиток інженерних талантів в регіоні Центральної та Східної Європи. Істотна частина цих вкладень припадає на Україну. На даний момент компанією були відкриті три лабораторії у ЗВО України: у Національному університеті «Львівська політехніка», у Харківському національному університеті радіоелектроніки та у Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”.

Крім того, у рамках співпраці з закладами вищої освіти, GlobalLogic Education було підписано договори про партнерство та співпрацю з 15-ма ЗВО у різних містах України та запущено понад 15 спільних програм, зокрема сертифікатна та магістерська.


Теги: globallogic
2 комментария
Сортировка:
Добавить комментарий
Brendokhil
Brendokhil 2020, 22 октября, 19:54
0

Плюс вот для   этой низко профильной работе    в должности менджеров среднего звена , тут точно образование не нужно, курсов хватит за глаза, Зря потратите деньги и время.....

Brendokhil
Brendokhil 2020, 22 октября, 19:52
0

В  *опу ваш институт 57 000 гривен в год,  плюс расход на ЗНО в ВНО, какой смысл в таких затратах?  оно не окупиться. Тем более это учеба  под бесплатные курсы макрасофта    .  

какой смысл платить,за то что можно учить даже в США бесплатно? на практике тому же?