У TikTok з’явився шкідливий код, який зламав акаунти CNN та Періс Гілтон — ЗМІ

  • 6 июня, 14:00
  • 3734
  • 0

У TikTok з’явився новий шкідливий код, який вже вразив акаунти CNN, Періс Гілтон та інші популярні сторінки, пише Engadget. Західні видання вважають, що це може бути експлойт (фрагмент програмного коду або послідовність команд, які використовують вразливості в програмному забезпеченні та призначені для атак на обчислювальну систему).

  1. Код поширюється через приватні повідомлення. Він не вимагає завантаження, кліку або будь-якої форми відповіді, окрім відкриття самого чату. Наразі незрозуміло, скільки акаунтів уражено.
  2. Як пише ЗМІ, зламані акаунти нічого не роблять та не публікують контент. Поки не зрозуміло, хто і для чого це зробив.
  3. У TikTok знають про «потенційний експлойт, спрямований на акаунти брендів та знаменитостей» — це компанія вказала в заяві, опублікованій The Verge. Також гігант соцмереж стверджує, що працює із власниками постраждалих акаунтів, щоб відновити доступ.

Це не перший великий злом TikTok. У 2023 році компанія визнала, що близько 700 000 акаунтів у Туреччині були скомпрометовані через незахищені SMS-канали, пов’язані з двофакторною автентифікацією.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи