Українські розробники створили гру на основі війни, та давши змогу грати за росіян

  • 24 марта, 07:56
  • 3775
  • 0

Українці створюють гру про російсько-українську війну, де можна пограти за росіян, повідомляє znaj.ua

Користувачка Twitter Eileen розмістила твіт у якому дала посилання на статтю про розробника і нову гру, події у якій відбуваються в наш час, на війні, яка триває, і там є можливість пограти на боці росіян. 


Зруйноване місто. Фото: Youtube
Зруйноване місто. Фото: Youtube
Може я шось не розумію в цьому житті, але... українці створюють гру про російсько-українську війну, де можна пограти за росіян в Бучі, і це все називається "Glory to the Heroes"? Я нічого не пропустила?— написала дівчина.

За словами розробника, "велика частина нашої аудиторії — західні гравці. Для них ці події не відіграють такої ролі, як для українців". Eileen у спілкуванні з користувачами, які прокоментували нові дані про гру, зазначає, що з опису "дебафу" стає зрозумілим, що це не якісь сферичні в вакуумі росіяни, а саме ті, що вчиняли воєнні злочини, саме в тому місці. І за них можна грати.


Скриншот коментарів

У коментарях погодились, що розробник вирішив хайпонути на темі війни. У промо-ролику йдеться про те, що гра починається з повідомлення, що 24 лютого путін почав війну з Україною. Тобто події в грі цілком реальні.

"Коли хочеться швидких грошей і популярності, забуваючи зразу за мораль", - вважають українці.

"Росіяни будуть грати в неї частіше ніж українці. Це ж так весело гвалтувати та вбивати! Не соромно потім дивитися в очі хоробрим та міцним людям, що поклали усе, що боронять свою землю та свої родини, людей що їх оточують, навіть тих самих розробників цієї гри?"


Скриншот коментарів

"А там можна буде скидати багатотонні бомби на дитячі садочки? Людям же цікаво пограти за обидві сторони, це саме те, що зараз треба"

"Бізнес на крові.. а можна ще кадри вставити з Бучі та додати пару місій 18+, наприклад, запитати, розстріляти та інше. Це ж так весело грати за реальними подіями!"


Скриншот коментарів


"Це просто ДНО! Це ж як н*ср*но в голові повинно бути, щоб створювати гру під час війни, де можна грати за вбивць які роблять геноцид твоєї Нації"

"Михайло Федоров, вибачте, чи є якісь можливості заборони виходу цього проєкту на тих принципах, на яких хочуть його втілити розробники гри? Це бізнес на крові від поплавлених підлітків. Створення реальних локацій, де катували українців, аби потішити західних гравців - це треш"


Скриншот коментарівТеги: ігри війна
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий