Українська команда перемогла на міжнародному хакатоні Teens in AI

  • 29 апреля, 08:36
  • 2474
  • 0

Команда українських підлітків здобула перемогу на міжнародному хакатоні зі штучного інтелекту Teens in AI, обігнавши команди з Британії, Туреччини, Казахстану та Таїланду. Переможцями стали учні Політехнічного ліцею КПІ імені І. Сікорського, які представили проєкт ConnectAbility.

  1. Це застосунок на базі ШІ, розроблений для допомоги людям у вивченні та розумінні жестової мови. Він також може виконувати роль «голосового перекладача».
  2. Це перший раз, коли Україна брала участь у хакатоні Teens in AI і одразу ж здобула перемогу.
  3. Переможці отримають призи від міжнародних організаторів, зокрема планшети Apple, запрошення на серію воркшопів AI4Good Incubator, а також безплатний доступ до ШІ-курсів для роботи із зображеннями Image Pathway.

Як працює ConnectAbility

  1. Розробники записали відео всього дактилю та найбільш вживані слова показані жестами для навчання нейронної мережі.
  2. Програма використовує MediaPipe для визначення ключових точок на руках користувача.
  3. Координати цих точок аналізуються нейронною мережею, написаній на Tensorflow, яка використовує алгоритм класифікації.
  4. Завдяки цьому програма може розпізнавати жести та перекладати їх у текст або мову.

На початку року команда українських фахівців Storm Prophet перемогла на міжнародному хакатоні NASA Space Apps Challenge у категорії Best Use of Data (Найкраще використання даних). Загалом у хакатоні брали участь понад 5500 команд, які змагалися в 10 категоріях.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все