В Дніпрі студенти SoftServe IT Academy розробили платформу для притулку тварин

  • 14 сентября, 07:27
  • 4304
  • 0

На сайті користувачі можуть переглянути фото та історії тваринок - мешканців притулку та прихистити, забрати улюбленця до себе додому.

“Наші студенти створили додаток в рамках навчання на курсі Web-UI. Загалом навчання складається з двох частин: реалізація двох проектів з допомогою ментора та експерта, а також самостійне виконання проекту. Протягом 7 тижнів студенти з’ясовували вимоги клієнта, відтворювали дизайн продукту, фронт та бекенд частини та віддали замовнику готовий продукт”, - поділився Микола Сотула, SoftServe IT Academy Mentor.

Щомісяця до притулку потрапляють близько 50 котів та собак, де вони проходять потрібне лікування, стерилізацію та знаходять свій дім.

“Відтепер тварини з важкою долею та проблемами зі здоров’ям мають більше шансів врятуватись, вижити та знайти свою сім’ю. На цьому ресурсі ми також розповідаємо про щасливі моменти з життя тварин та їх нових власників” -  Ольга Уманчик, керівник фонду та куратор притулку “Ми за право на життя”.


Додамо, що раніше, восени 2019 року, протягом місяця добрих справ співробітники Дніпровського розробницького центру SoftServe зібрали 5750 грн та близько 60 кг корму для цього ж притулку.

SoftServe IT Academy є складовою частиною SoftServe University, яка забезпечує навчальні рішення для талановитих людей, що розпочинають кар’єру в ІТ. За короткий проміжок часу (2-4 місяці) її студенти можуть покращити теоретичні знання, практичні вміння у низці ІТ спеціальностей та отримати досвід роботи на справжніх проектах. 

Минулого року  SoftServe IT Academy випустила 2000 студентів, з них понад 800 продовжили співпрацю з SoftServe вже у якості наших працівників. Загалом, за 14 років існування IT Academy підготувала понад 7000 випускників. Навчання на курсах IT Academy доступне у понад 35-ти напрямках. 


Теги: softserve
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи