Вічне питання. Стівен Кінг знову потролив Ілона Маска через зміну назви Twitter

  • 3 мая, 08:51
  • 2093
  • 0

«Король жаху» Стівен Кінг потрапив у чергову суперечку з мільярдером Ілоном Маском. На цей раз через зміну назви Twitter.

Кінг, активний користувач платформи, раніше критикував рішення Маска стягувати з людей плату за сині галочки, саркастично відзначав запуск штучного інтелекту Grok, і, звичайно, висловлював свої почуття з приводу зміни назви Twitter.

Перейменування платформи на X знову опинилося в центрі обговорення цього тижня, коли на пародійній сторінці Ілона Маск написали: Давайте будемо чесними! Назва X набагато краща за Twitter. Так чи ні?". Кінг процитував цей пост і однозначно дав зрозуміти, на чиєму він боці, написавши міні-вірш про Twitter.

У липні 2023 року Маск, який придбав платформу, оголосив, що Twitter буде перейменований на X, а логотип птиці буде вилучено та замінено на X. Перехід на нову назву триває, але багато користувачів досі називають платформу Twitter. Раніше цього місяця платформа Маска доклала додаткових зусиль, щоб привчити користувачів до нової назви. Соцмережа почала автоматично виправляти текст посилань у повідомленнях, замінюючи twitter.com на x.com. Це призвело до несподіваних наслідків та відкрило нові лазівки для шахраїв на платформі.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

Последние статьи

Смотреть все