Viber запускає функцію захисту від дзвінків від невідомих контактів

  • 13 апреля, 12:10
  • 3849
  • 0

Viber запускає інструмент з метою убезпечити  користувачів додатка від дзвінків шахраїв. Так у Viber з’явилась функція Блокування невідомих абонентів”, після активації якої користувач не буде отримувати сповіщення про дзвінки від невідомих контактів. Нова функція вже доступна в останній версії платформи для всіх користувачів з українськими номерами мобільних телефонів.

Для того, щоб увімкнути функцію, необхідно:

  1. Відкрити розділ «Додатково» всередині Viber;
  2. Увійти у «Параметри» та обрати пункт «Виклики й повідомлення»;
  3. Увімкнути тумблер напроти пункту «Блокування невідомих абонентів».

Після цього користувач не буде отримувати вхідні відео- і аудіодзвінки від невідомих контактів. Інформація про ці виклики буде відображатись тільки в списку чатів як «Пропущений дзвінок», а також у розділі «Недавні дзвінки». Так, користувачі не пропустять нічого важливого і зможуть передзвонити у разі необхідності. Захист від небажаних дзвінків працює як на Android та iOS пристроях, так і на комп’ютерній версії додатка.

Це не перша функція Viber, створена з метою збереження безпеки та конфіденційності користувачів всередині платформи. Так раніше в Україні стала доступна інша функція – розділ “Запити на повідомлення”. Завдяки їй всі запрошення від незнайомих до спільнот та групових чатів потрапляють в окрему теку всередині додатка. Функція є одним із інструментів протидії поширенню спаму та небажаної інформації.

Джерело: gsminfo


Теги: viber
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий